Ogłoszenia. II Niedziela Zwykła.

16.01.2022 r.

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30, koncert kolęd w wykonaniu chóru naszej parafii i parafii Chrystusa Króla, serdecznie zapraszam. 

2. Trwa nowenna do Bł. Męczenników z Pratulina, zachęcam do udziału.

3. We wtorek rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon.

4. W sobotę o godz. 16:30 pierwsze nabożeństwo do św. Rity, specjalne kartki do wypisania podziękowań i próśb są na bocznym ołtarzu:

  • - o godz. 17:00 Msza św. we wszystkich tych intencjach z poświęceniem róż i błogosławieństwem relikwiami św. Rity, bardzo proszę o przyniesienie dwóch róż, jedną dla Rity, drugą dla kogoś komu pragniemy ją ofiarować, jako pocieszenie.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego, po Mszy św. o godz. 11:30, będzie spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

6. Na półce pod chórem prasa katolicka. W bieżącym numerze Echa Katolickiego: Największym wrogiem ekumenizmu jest obojętność; Czy pycha naszych czasów sięga granicy głupoty?; W cyklu „porady dla rodziców”: jak reagować na bunt dwu- lub pięciolatka. Co to znaczy: „zrodzić dziecko do wiary”?; Kto zyska, a kto straci na nowych podatkach? Zachęcam do nabywania i życzę miłej lektury.

7. Dziękuję serdecznie wszystkim parafianom, przyjaciołom i dobrodziejom za ofiary na cele parafialne oraz wszelkie formy troski o nasz kościółek. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia. Modlę się za wszystkich parafian, przyjaciół dobrodziejów, solenizantów i jubilatów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj jest

środa,
19 stycznia 2022

(19. dzień roku)

Święta

Środa, II Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Licznik

Liczba wyświetleń:
403735

SondaWyszukiwanie