Ogłoszenia. 17 Niedziela Zwykła.

(25.07.2021)

1. Dziś w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie II Pielgrzymka Teściów i Teściowych. 

2. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa modlimy się w intencji wszystkich kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiarę  składane z tej okazji przeznaczoną na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3.Przyszła niedziela pierwsza miesiąca, po Mszy św. o godz. 11:30 procesja eucharystyczna, adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka różańcowa do godz. 16:00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w nawałnicach w Polsce i Europie.

4.Dnia 02 sierpnia po Mszy św. o godz. 7:00 w kościele św. Mikołaja, z Międzyrzeca Podlaskiego wyruszy 41 Pielgrzymka Podlaska. Zapisy do grupy 12 od poniedziałku do piątku w Sali przy ul. Łukowskiej w godz. 18:30 – 19:30. Koszt wpisowego 150 zł. W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne noclegi tylko w namiotach. Zachęcamy do udziału, także Duchowego Pielgrzymowania, Karty Duchowego Uczestnika Pielgrzymki pod chórem.

5.  Dziękujemy naszym parafianom i przyjaciołom za ofiary na cele parafialne:  za wszystkie dary serca i wszelkie formy troski o nasz kościół. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.

6.Na półce pod chórem prasa katolicka. W bieżącym numerze Echa Katolickiego: Co Kościół mówi o przeszczepach?; O mocy błogosławieństwa dzieci przez rodziców; O pielgrzymie, który postanowił na nogach pokonać 3 tyś km; Sensacyjna historia zaginionej pieczęci. Zachęcamy do nabywania i życzymy miłej lektury.

7.     Pozdrawiamy wszystkich spędzających wakacje i urlopy w naszym mieście i okolicy. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia Boga w liturgii Mszy św. W czasie wakacyjnego wypoczynku pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego, godnej postawie, zachowaniu oraz odpowiednim stroju w świątyni. Wszystkim zgromadzonym życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów.

 

 

 

Dzisiaj jest

piątek,
30 lipca 2021

(211. dzień roku)

Święta

Piątek, XVII Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Piotra Chryzologa, biskupa i dr Kościoła

Licznik

Liczba wyświetleń:
379461

SondaWyszukiwanie