Ogłoszenia. 10 Niedziela Zwykła.

(10.06.2018) 

1. We wtorek, o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. i ostatni dzień nowenny do św. Antoniego.

2.W środę będziemy obchodzić wspomnienie św. Antoniego. Zapraszamy wszystkich do świątyni a szczególnie rodziców z małymi dziećmi, które po Mszy św. o godz. 18.00 otrzymają specjalne błogosławieństwo. Także w środę, po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

3. W następną niedzielę, o godz. 10.00, Ksiądz Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Każdego dnia, o godz. 18.00, odprawiamy nowennę do Ducha Świętego przygotowującą do tej uroczystości. Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania i rodziny do wspólnej modlitwy. Spowiedź kandydatów i rodzin, od czwartku przed Mszą św. o godz. 18.00,

4. Od października 2018 roku wznawia działalność Instytut Teologiczny w Siedlcach. W związku z tym będzie prowadzony nabór na I rok studiów teologiczno-katechetycznych. Dyrektor Instytutu zaprasza osoby, które chciałyby zdobyć kwalifikacje do prowadzenia katechezy i pogłębić swoją wiedzę teologiczną.

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00, będzie katecheza dla dorosłych. Zapraszamy na to spotkanie tych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa, tych którzy planują chrzest dziecka lub mają być rodzicami chrzestnymi.

6. W gablotce znajdują się informacje dotyczące Pieszej Pielgrzymki z Łomianek do Gietrzwałdu, w dniach 23 - 29 czerwca. W tym roku, 30 czerwca, w Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie odbędzie się Dzień Pokutny jako przeproszenie Pana Boga za wszelkie zniewolenia, które niszczą piękno małżeństwa i rodziny.

7. Na półce pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu  na uwagę zasługują artykuły: kult Najświętszego Serca Pana Jezusa; załóż konto w niebie; ojcostwo to wyzwanie; o wartości pielgrzymowania oraz informacje z diecezji  i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. W ufnej modlitwie polecamy Bogu Solenizantów i Jubilatów. Zawierzamy Bogu naszą diecezję obchodzącą Jubileusz, nasze rodziny i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy wiele dobra w nowym tygodniu.

Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 czerwca 2018

(169. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
219579

SondaWyszukiwanie