Ogłoszenia. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

(9.06.2019)

1.Dzisiaj odbywają się diecezjalne uroczystości XX – lecia pobytu św. Jana Pawła II w Siedlcach. O godz. 12.00 w katedrze będzie sprawowana uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Kardynała Stanisława Dziwisza.  O godz. 15.00 rozpocznie się „Marsz dla Życia i Rodziny”, po którym odbędzie się program artystyczny oraz koncert zespołu „Arka Noego”.

2.Jutro będziemy obchodzić święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.  Msza św. w naszej świątyni będzie odprawiona o godz. 18.00.

3. We wtorek, o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. i nowennę do św. Antoniego. W czwartek będziemy obchodzić wspomnienie św. Antoniego. Zapraszamy wszystkich do świątyni a szczególnie rodziców z małymi dziećmi, które po Mszy św. o godz. 18.00 otrzymają specjalne błogosławieństwo. Także w czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

4. W dniach 14 i 15 czerwca, w Pratulinie odbędzie się Jerycho Młodych. Wspólny wyjazd organizuje Dekanalny Duszpasterz Młodzieży, ks. Krzysztof z par. św. Mikołaja. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu.  Zapisy do środy – 12 czerwca.

5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach  czerwcowych, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

6. Dziękujemy naszym parafianom i przyjaciołom za wszelkie ofiary składane na prace remontowe w naszej świątyni. W ubiegłym tygodniu były prowadzone prace związane z budową podjazdu dla wózków. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców.

7. Pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu: w jaki sposób pomnażać w sobie dary Ducha Świętego?; wspomnienia z wizyty św. Jana Pawła II w Siedlcach; 100-lecie istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża; oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy Solenizantów i Jubilatów. Modlimy się za naszą ojczyznę, polecamy dzieci, młodzież i rodziny niszczone bezbożnymi ideologiami. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy wiele dobra w nowym tygodniu.

Dzisiaj jest

poniedziałek,
17 czerwca 2019

(168. dzień roku)

¦więta

Poniedziałek, X Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Licznik

Liczba wy¶wietleń:
276953

SondaWyszukiwanie