Ogłoszenia. 2 Niedziela Adwentu.

(8.12.2019)

1. Kończymy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Dziękujemy księdzu rekolekcjoniście za jego posługę i życzymy radosnego świętowania Bożego Narodzenia oraz wiele mocy Bożej w nowym roku.

2. Dzisiaj do puszki przed kościołem będzie można złożyć ofiarę jako pomoc katolikom na Wschodzie.

3. Jutro godz. 18.00, w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. za zmarłego ks. Janusza Stefaniuka. Ks. Janusz pochodził z Międzyrzeca Podl., przez wiele lat był związany z naszym kościołem. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę za zmarłego kapłana. Przekażmy to zaproszenie innym.

4. W sobotę po Mszy św. o godz. 17.00, będzie katecheza dla dorosłych. Zapraszamy na to spotkanie tych, którzy planują chrzest dziecka lub mają być rodzicami chrzestnymi.

5. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.30, będzie spotkanie z rodzicami      i dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

6. Zapraszamy na roraty w środę i sobotę o godz. 17.00.

7. W zakrystii można otrzymać świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz poświęcone opłatki wigilijne.

8. Na półce pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu na uwagę zasługują artykuły: czym różni się spowiedź od kierownictwa duchowego?; Adwent z Prymasem Tysiąclecia; o naśladowaniu Niepokalanej; adwentowe spojrzenie na bliźniego oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury 

9. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Przez pośrednictwo Maryi módlmy się o owocne przeżycie czasu Adwentu.

Dzisiaj jest

piątek,
13 grudnia 2019

(347. dzień roku)

Święta

Piątek, II Tydzień Adwentu
Rok A, II
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męcz.

Licznik

Liczba wyświetleń:
306113

SondaWyszukiwanie