Ogłoszenia. 19 Niedziela Zwykła.

(12.08.2018)

1. Jutro, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiony Różaniec Fatimski. Będziemy rozważać orędzie fatimskie i modlić się w intencjach, które wskazała Matka Boża w swoich objawieniach. Orędzie fatimskie niesie nadzieję i wskazuje drogę ocalenia ludzkości. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

2. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zielnej. Msze św. będą odprawione o godz: 8.00, 10.00  11.30. Po każdej Mszy św. zostaną poświęcone zioła, kwiaty, warzywa i owoce jako znak naszej wdzięczności Bogu za Jego dary. Będziemy także modlić się w intencji naszej ojczyzny wspominając kolejną rocznicę Bitwy Warszawskiej.

We wtorek i środę, w Kodniu i Leśnej Podlaskiej odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Maryi Wniebowziętej.

3. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00, będzie katecheza dla dorosłych. Zapraszamy na to spotkanie tych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa, tych którzy planują chrzest dziecka lub mają być rodzicami chrzestnymi.

4. W następną niedzielę, 19 sierpnia, odbędą  się uroczystości odpustowe ku czci    św. Rocha na cmentarzu grzebalnym. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00. Na cmentarzu Msze św. będą odprawione o godz.: 10.00 i 12.00. W tym roku uroczystościom przewodniczy parafia św. Mikołaja.

5. W sobotę, 25 sierpnia, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej.

6. Informujemy, iż można zamawiać Msze św. na rok 2019. Zapraszamy, aby zarezerwować odpowiednie terminy.

7. Na półce pod chórem czasopisma katolickie. W Echu  na uwagę zasługują artykuły: o godnej postawie podczas modlitwy i „katolikach od święta”; obszerna relacja z Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę; co mówi Katechizm Kościoła Katolickiego na temat kary śmierci?; oraz informacje z diecezji  i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w naszym mieście i okolicy. Niech Chrystus będzie dla wszystkich źródłem mocy, radości i nadziei.

Dzisiaj jest

sobota,
18 sierpnia 2018

(230. dzień roku)

Święta

Sobota, XIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę

Licznik

Liczba wyświetleń:
230117

SondaWyszukiwanie