Ogłoszenia. 3 Niedziela Wielkanocna.

(15.04.2018)

1.Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku towarzyszyć mu będą słowa: „Weźmijcie Ducha Świętego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Codziennie w czasie Mszy św. o godz. 18.00 będziemy odkrywać piękno i moc Słowa Bożego. Zachęcamy także do lektury Pisma św. w naszych rodzinach.

 

2. We wtorek, po Mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie się nowenna do św. Antoniego.

3. W sobotę, 21 kwietnia w Szpakach, odbędzie się „Ojcowski Poligon Duchowy”- Czuwanie Modlitewne dla ojców z diecezji siedleckiej. Szczegółowy program na stronie diecezjalnej.

4. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00, będzie katecheza dla dorosłych. Zapraszamy na to spotkanie tych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa, tych którzy planują chrzest dziecka lub mają być rodzicami chrzestnymi.

5. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.30, będzie spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy IV przed rocznicą I Komunii św.

6. Na półce pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu warto przeczytać: o sile słów zapisanych w Biblii; o dramacie rolników z powodu ASF; opowiedzieć się po stronie życia – działalność Bractwa Małych Stópek oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

7. Naszą modlitwą otaczamy Solenizantów i Jubilatów. Zawierzajmy Bogu nowy tydzień i wszystkie zadania, które będziemy realizować.

 

Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Mateusz Mikołajczuk, kaw. z Halas par. św. Józefa w Międzyrzecu Podlaskim i Kamila Nowosielska, panna z Międzyrzeca Podlaskiego, par. św. Piotra i Pawła;      

Jan Szymanek, kaw. z Białej Podl., par. Chrystusa Miłosiernego i Jolanta Czemierska, wdowa z Międzyrzeca Podl. par. św. Piotra i Pawła.

Dzisiaj jest

piątek,
20 kwietnia 2018

(110. dzień roku)

Święta

Piątek, III Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
209546

SondaWyszukiwanie