Ogłoszenia. 25 Niedziela Zwykła.

(20.09.2020)

1. Dzisiaj Niedziela Środków Masowego Przekazu. Uczmy się mądrego i odpowiedzialnego korzystania z prasy, radia, telewizji i internetu. Nie zapominajmy także o mediach katolickich, które służą ewangelizacji i ukazują chrześcijańską wizję świata.

2. W piątek, o godz. 16.30 będzie spotkanie z kandydatami do Bierzmowania. Kandydaci przychodzą z katechizmami i indeksami.

3. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30 dzieci kl. III z rodzicami złożą deklaracje rozpoczynające bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej i otrzymają poświęcone różańce.

4. Od dzisiaj do 26 września będą trwały warsztaty i modlitwa środowisk męskich pod hasłem: Oblężenie Jasnej Góry. Wielu mężczyzn zgromadzi się na Jasnej Górze. Będzie można także uczestniczyć w tym wydarzeniu przez internet. Informacje w gablotce.

5. W niedzielę, 4 października, odbędzie się X Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina pod hasłem: „Strażnicy Kościoła” . Zachęcamy mężczyzn - ojców, synów, dziadków do zaplanowania i wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się z życie naszej parafii. Zachęcamy młodzież i dorosłych do włączenia się w posługę czytania Słowa Bożego i modlitwy wiernych w czasie Mszy Św. Zapraszamy także chłopców do służby ministranckiej.

7. Pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu warto przeczytać:Komu przeszkadza dzisiaj Chrystus?; coraz częściej mężczyźni biorą do ręki różaniec; relacja z Diecezjalnej Pielgrzymki Apostolatu Margaretka; pozytywne spojrzenie na małżeństwo i rodzinę; oraz informacje z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

8. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Polecajmy Bogu chorych i cierpiących, nasze rodziny i ojczyznę. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym bliskim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Dzisiaj jest

sobota,
26 września 2020

(270. dzień roku)

Święta

Sobota, XXV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob. albo wsp. św. męcz. Kosmy i Damiana albo wsp. św. męcz. Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy

Licznik

Liczba wyświetleń:
362792

SondaWyszukiwanie