Ogłoszenia. 20 Niedziela Zwykła.

(18.08.2019)

1.Dzisiaj odbywają się uroczystości odpustowe ku czci św. Rocha na cmentarzu grzebalnym. Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00. W naszej świątyni nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

2. W sobotę, 31 sierpnia, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Leśnej Podlaskiej. Zachęcamy członków Kół Różańcowych do wzięcia udziału w tych uroczystościach.

3.  W dniu 1 września odbędą się Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze a 8 września Dożynki Diecezjalne w Woli Gułowskiej. Szczegóły w gablotce.

4. Informujemy, iż można zamawiać Msze św. na rok 2020. Zapraszamy, aby zarezerwować odpowiednie terminy.

5. Dziękujemy naszym parafianom i przyjaciołom za wszelkie ofiary składane na prace remontowe w naszej świątyni. Dziękujemy za życzliwość i modlimy się za wszystkich dobrodziejów, ofiarodawców i ich rodziny.

6. Na półce pod chórem czasopisma katolickie. W Echu  na uwagę zasługują artykuły: dlaczego warto zawierzyć Maryi?; o zagrożeniach płynących z mediów; egzorcysta o różnych formach kuszenia; oraz informacje z diecezji  i regionu. Zachęcamy do lektury.

7. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów. Pozdrawiamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w naszym mieście i okolicy. Wszystkim tu zgromadzonym, waszym rodzinom i gościom życzymy dobrego świętowania i owocnego tygodnia.

Dzisiaj jest

czwartek,
22 sierpnia 2019

(234. dzień roku)

Święta

Czwartek, XX Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

Licznik

Liczba wyświetleń:
287900

SondaWyszukiwanie