Ogłoszenia. 2 Niedziela Wielkiego Postu.

(28.02.2021)

1.Dzisiaj jest obchodzony Dzień Modlitwy, Postu i Solidarnościz misjonarzami. W przekazach medialnych słyszymy i widzimy, jakim prześladowaniom poddawani są chrześcijanie, w tym także misjonarze w różnych rejonach świata. Dlatego modlimy się za nich a do puszki przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę przeznaczoną na misje.

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.30, będzie spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy III, które przygotowują się do I Komunii Św.

3.Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 17.00, zapraszamy na spotkanie w duchu apostolatu maryjnego połączone z rozważaniem Słowa Bożego.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek. To szczególny dzień wdzięczności za Eucharystię i Kapłaństwo. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy dziękować za wszystkie łaski i modlić się o nowe powołania. Będziemy także modlić się w intencji biskupa Kazimierza z okazji imienin.

5. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi. O godz. 17.00 rozpoczniemy Drogę Krzyżową i Mszę św. oraz nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po sprawowanej Eucharystii będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

6. W pierwszą sobotę miesiąca, oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 17.00, ofiarujemy modlitwę różańcową za zmarłych.

7. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. godz. 11.30 będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00 i zmianka różańcowa.

8. Droga Krzyżowa w naszej świątyni odprawiana jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17.00 a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej.

9. Na półce pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu między innymi artykuły: posługa misjonarzy w czasach pandemii; wielka moc „modlitwy skruchy”; materiał formacyjne dla Kół Różańcowych oraz wiele informacji z naszej diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

10. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów. Módlmy się za ojczyznę i nasze rodziny. Wszystkim tu zgromadzonym i waszym rodzinom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Dzisiaj jest

czwartek,
04 marca 2021

(63. dzień roku)

Święta

Czwartek, II Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, I
Święto św. Kazimierza, królewicza

Licznik

Liczba wyświetleń:
394133

SondaWyszukiwanie