Ogłoszenia. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

(16.05.2021)

1.We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do Świętego Antoniego.

2. W następną niedzielę będzie obchodzona Uroczystość Zesłania Ducha Św., która zakończy okres wielkanocny. Kończy się także czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Trwa nowenna do Ducha Świętego.

3. W ostatnią sobotę maja o godz. 16.00, w naszym kościele będzie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli i absolwentów wszystkich roczników Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Zapraszamy absolwentów i zachęcamy do dzielenia się tą informacją.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

5. Składamy podziękowanie za ofiary na cele parafialne: za wszystkie dary serca oraz za wszelkie formy troski o nasz kościół

6. Na półce pod chórem znajdują się czasopisma katolickie. W Echu między innymi artykuły: Jak naprawdę jest w niebie?; Kult świętej Rity; Jak bronić się przed duchowymi zagrożeniami?oraz wiele informacji z diecezji i regionu. Zachęcamy do lektury.

7. Naszą modlitwą otaczamy Solenizantów i Jubilatów. Módlmy się za naszą ojczyznę, rodziny, ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii.

Dzisiaj jest

środa,
19 maja 2021

(139. dzień roku)

Święta

Środa, VII Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
411388

SondaWyszukiwanie